вівторок, 13 лютого, 2018, 14:02 Львів
Відібрано вісім проектів з Львівщини, які профінансують за 109 млн грн допомоги від ЄС

Вісім проектів від Львівщини перемогли у першому етапі конкурсу та отримають фінансування у сумі 109 млн грн у межах програми ЄС з підтримки секторальної політики – регіональної політики України.

Про це на брифінгу повідомив директор департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів.

Як повідомив Р.Филипів, ЄС виділив для України понад 600 млн грн у вигляді секторальної підтримки проектів щодо розвитку певних сфер національної економіки. У 2017 році розпочався конкурсний відбір проектів. Був оголошений конкурс Мінрегіонбудом. Загалом було скеровано на конкурс 497 проектів з різних регіонів України, з яких 94 – з Львівської області. Проекти готували структурні підрозділи ЛОДА, РДА та Львівська обласна рада.

«Відбувся перший етап конкурсу, відібрано 25 проектів на 236 млн грн. З цих 25 проектів, вісім проектів-переможців, які подала Львівська область. Загальний обсяг фінансування по цих восьми проектах 109 млн грн, ще дев’ять – спів фінансування з місцевих бюджетів», – повідомив Р.Филипів.

Серед проектів-переможців – проект щодо відшкодування відсотків за кредитами для суб’єктів малого бізнесу (3,6 млн грн), проект щодо підтримки вищої і професійно-технічної освіти та забезпечення економіки області робітничими кадрами (3,6 млн грн), проект щодо розвитку гірських територій (25,7 млн грн), проект розвитку карпатської мережі, у межах якого передбачається створення агенції регіонального розвитку для карпатського регіону (44 млн грн), проект щодо аналітично-інформаційної платформи у сфері енергоефективності, щодо розвитку ландшафтного парку «Древній Звенигород» (12 млн грн), проекти щодо розвитку прикордонної інфраструктури, підтримки загальноосвітніх навчальних закладів у межах програми «Схід і Захід разом».

Загальна сума фінансування щодо секторальної підтримки ЄС для України становить 636 млн грн. На першому етапі відібрані проекти на суму 236 млн грн.. Ще буде другий етап відбору. Львівщина розраховує отримати додаткове фінансування. Реалізація проектів-переможців має розпочатися орієнтовно у червні цього року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 23:34 :52