вівторок, 13 лютого, 2018, 22:10 Політика
В одній зі справ проти НАБУ рішенням суду Розенблата визнано потерпілим

Печерський районний суд Києва задовольнив скаргу Борислава Розенблата та визнав його потерпілим у справі про його затримання детективами НАБУ у «Жулянах», коли він намагався вилетіти до Німеччини.

Про це йдеться у копії ухвали суду, яку має у розпорядженні «Українська правда».

«Керуючись ч. 2 ст. 376 КПК України, слідчий суддя, – ухвалив скаргу – задовольнити. Постанову старшого слідчого … про відмову у визнанні потерпілим Розенблата Борислава Соломоновича у кримінальному провадженні № 420170000000002187 від 27.10.2017 року – скасувати», – йдеться в ухвалі суду.

Суд зобов’язав старшого слідчого «вручити пам’ятку про права та обов’язки потерпілому Розенблату Бориславу Соломоновичу».

Ухвала оскарженню не підлягає.

Адвокат Розенблата Костянтин Глоба у коментарі виданню зазначив, що в ухвалі суду йдеться про події, які мали місце кілька місяців тому під час затримання нардепа в літаку.

«Це був закордонний борт, не наші українські авіалінії, відповідно всі слідчі дії повинні були проходити в рамках міжнародного співробітництва. А цього не було», – сказав захисник.

«Він мав на це право, купив квиток. Однак детективи не дали йому це зробити, затримали, провели обшук і намагалися опитувати», – розповів Глоба.

За його словами, тепер через ці події прокуратура повинна вручити Розенблату пам’ятку. Його повинні визнати потерпілим. Це дасть йому право, зокрема, подати позов щодо незаконних дій, ініціювати слідчі та інші дії, необхідні у цьому виробництві за клопотання.

Читайте більше новин на тему: Борислав Розенблат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 11:28 :56