вівторок, 13 лютого, 2018, 21:30 Політика
Томенко: Якщо ми будемо сваритися, то знову з’явиться якийсь Муравйов
ZIK
ZIK

Аби Україна розвивалась нам треба брати найкраще з історії. Якщо ми будемо сваритися, то це шлях в нікуди, завжди з’явиться якийсь Муравйов.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політик та громадський діяч Микола Томенко.

«Всі історичні періоди треба шанувати і брати з цих періодів краще, що ми там маємо. Коли мене запитують, як я ставлюся до того чи іншого політичного діяча. Я відповідаю, що кожен із наших діячів Грушевський, Скоропадський чи Петлюра допускав помилки. Я вважаю для того, аби нам йти вперед нам треба брати найкраще з історії і оцінювати наших попередників з точки, що їм вдалось зробити для України. Хтось підносив український дух, хтось економіку, хтось історію та традиції», – відзначив пан Томенко.

На переконання гостя програми, ми не мусимо принижувати наших очільників-попередників різних часів і вишукувати щось погане. Мусимо забрати найкраще, що вони створили і проаналізувавши це, будувати майбутнє для України а не сваритися, що хтось вважає важливою Київську Русь, інші козацьку добу чи Трипілля.

«Не треба сваритися у формальних речах. Нас чекають великі справи. Велика справа забрати не повертатись до помилок, які були зроблені, тоді ми будемо сильніші. Якщо ми будемо сваритися щодо української історії, то це шлях в нікуди, завжди з’явиться якийсь Муравйов. Як не в Москві, то деінде. Як зараз нас ті, хто у Варшаві хочуть нас втягнути в «холодну війну історій». Нам треба будувати державу», – підсумував пан Томенко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 12:32 :07