вівторок, 13 лютого, 2018, 22:45 Політика
Томенко: Вважаю ганьбою призначення на високі посади міністрів - іноземців
ZIK
ZIK

Вважаю ганьбою, що ми шукаємо на посади міністрів іноземців, які не знаю мови, історії і не відмовляються від громадянства. Іноземці можуть в нас працювати, але не на посадах міністрів.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політик та громадський діяч Микола Томенко, відповідаючи на запитання, чому він критикував програму Шустера і виступав за її закриття.

«Я ніколи не виступав за закриття цієї програми. Я завжди виступав проти того, аби не громадяни України вели передвиборчі ток-шоу, бо я не знаю жодної європейської країни, яка б обирала президента і парламент, а дебати вели люди з іноземним громадянством. Більше того, вважаю ганебним і неправильним їздити і шукати іноземців, які б очолювали Укрзалізницю, Укравтодор та інші державні корпорації. Вважаю ганьбою, що ми шукаємо на посади міністрів іноземців, які не вивчили мови, не знають історії і не відмовляються від громадянства», – відзначив пан Томенко.

За словами політика, йому не подобається, що іноземці, як елітні заробітчани, беруть українське громадянство, працюють 1-2 роки в Україні і повертаються назад.

«Я вважаю це неправильним. Іноземці можуть в нас працювати, але не на посадах міністрів. Я не за те, аби обмежувати громадян США чи Італії реалізовувати себе тут, але є принципові речі. Подивіться на Латвію. Невелика країна, яка боялася залежності від російського бізнесу. Що вона сказала? Громадянином, не міністром, чи ведучим, може бути людина, яка склала іспит зі знання історії, мови і конституції», – розповів пан Томенко.

Як зауважив гість програми, він мріє, щоб в Україні громадяни знали свою мову та історію. А діти посадовців навчалися в Україні, вони самі тут лікуються та їздили витрачати гроші не на Сейшели і Мальдіви а мандрували Україною.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 21:18 :24