вівторок, 13 лютого, 2018, 20:55 Політика
Томенко: Саакашвілі не заважає Україні, він заважає Президенту і його команді
ZIK
ZIK

Думаю, Саакашвілі не заважає Україні, він заважає Президенту і його команді. Та загалом владі сьогодні заважають всі, хто її критикує та хто проти неї.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політик та громадський діяч Микола Томенко.

Гість програми заявив, що всі люди, які виступають проти стандартів кумівства та проти корупційності в Україні, сьогодні є опонентами Порошенка.

«Те саме стосується і Саакашвілі. Думаю, Саакашвілі не заважає Україні, але він заважає Президенту і його команді. Та владі сьогодні заважають всі, хто її критикує та хто проти неї»,– зазначив Микола Томенко.

Громадський діяч додав, що і особисто він заважає чинній владі.

«Адже сьогодні наша команда громадського руху «Рідна країна» спілкується з людьми по регіонах. І як тільки дізнаються, що хтось із підприємців малого, або ж середнього бізнесу починають із нам працювати, або активно залучаються до наших проектів, чи то навіть в університеті, де я прочитаю лекцію, одразу йде незадоволення з Києва, мовляв, а що це Томенко читає у вас лекцію? Тобто, всі люди, які сьогодні проти тих стандартів кумівства, корупційності, сьогодні вони є опонентами Порошенка», – каже Томенко.

А щодо ситуації із Саакашвілі, то, політик вважає, що Порошенка хотів використати екс-президента Грузії у своїх цілях.

«З однієї сторони він хотів використати його проти боротьби із Коломойським, а з іншої – проти Яценюка. Але виявилося, що Саакашвілі почав грати в самостійну гру. Та й Саакашвілі забагато знає про Президента і про його методи роботи. Він же сам у цій системі працював, маю на увазі головою ОДА, отримував конфіденційну інформацію. Тому мати сьогодні у країні таку людину, як Саакашвілі, Президентові не вигідно»,– додав Микола Томенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 23:07 :51