вівторок, 13 лютого, 2018, 23:25 Політика
Томенко назвав, за кого голосував би на виборах
ZIK
ZIK

Я проголосував би за ту людину, яка підтримує ідеологію україноцентризму і єврореалізму. Крім того, кандидат має бути професіоналом. Його діти та сім’я мають жити в Україні.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політик та громадський діяч Микола Томенко.

«Я проголосував би за ту людину, яка підтримує нашу спільну ідеологію – не проамериканську, проросійську, чи прогрузинську, а проукраїнську. Я думаю, у президента має бути ідеологія україноцентризму і єврореалізму. Це означає робити щось не для Європи, а для своєї держави», – зазначив політик.

За його словами, він би проголосував за таку людину, яка з сім’єю і дітьми живе в Україні. Яка б повністю розуміла українські проблеми, а не поспішала на вихідні в іншу країну.

«У на дружина мера Києва живе у Німеччині, а діти в США. Він не встигає Києвом займатися. Йому треба визначитись чи він мер Києва, чи працює в Гамбурзі. Так само із дітьми президента і прем’єр-міністра, вони всі там. То яка в нас буде школа, яка буде лікарня, який буде дошкільний заклад? Я зараз проїхав по Україні, у нас децентралізація, якою хваляться почались з того, що дитячі бібліотеки почали закриватись», – сказав Томенко.

Також пан Томенко переконаний, що кандидат має бути не лише проукраїнськи налаштованим, а ще і професіоналом. Він повинен володіти необхідними навичками ще до вступу на посаду.

«Я проголосую за ту команду, яка стратегічно буде близькою до нашої команди – команди «Громадського руху рідна країна», яка мислить категоріями українськості. Важливо щоб у команді були патріотичні, але водночас і професійні люди. Ми не маємо права брати сьогодні на посаду міністра чи президента людину, яку будемо вчити. Вчитись треба в університетах, на посадах нижче, а вже тоді балотуватися», – переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 12:34 :00