вівторок, 13 лютого, 2018, 17:05 Події
Спочатку мене везли на гвинтокрилі, а тоді пересадили на приватний літак, – Саакашвілі
ZIK
ZIK

Ті люди, які затримували у Києві Саакашвілі, були «дуже перелякані і усю дорогу йому погрожували». До речі, вони всі говорили лише російською.

Про це говорив Міхеїл Саакашвілі у Варшаві на прес-конференції, присвяченій його видворенню з України, яка транслювалася в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK).

«Мене вивозили приватним літаком, але я не знаю, кому він належить, бо його могли і в когось орендувати. Все, що я знаю – це був літак «Beechcraft». Зі мною летів так званий пасажир, людина під прикриттям, котра увесь час мовчала та просто за мною спостерігала. Але формально судно було оформлено саме на цю особу і точно не на мене», – розповів Саакашвілі.

Він також розповів, що переговори про його депортацію до Польщі тривали вже давно. Але він мав дати на це свій дозвіл, бо такою була умова польської сторони.

«Коли українська сторона вела перемовини з Польщею про мою депортацію, то там відповіли дуже справедливо, щоб все відбулося у правовому полі та з дотриманням прав людини.  Тому, якщо б я погодився, то сусідня держава мене змогла б прийняти. І ми з командою теж про це знали, але не було ніякого погодження, адже ви бачили, як мене видворили з України. Мені погрожували і казали, що екстрадують. Я казав добре, якщо у вас це вийде», – прокоментував він.

Також він вважає, що його боїться як влада України, так і Росії,  і Грузії, тому треба лише знайти тих, хто орендував літак для його екстрадиції, щоб ситуація стала зрозумілішою.

«Проблема у тому, що українська, російська та грузинська влада мене бояться і не хочуть бачити на своїй території. Вони думали, як це зробити технічно і вирішили. Тому треба лише знайти того, хто орендував та платив за літак. Хоча спочатку мене посадили на гвинтокрил і я думав, що ним мене і доправлять до кордону. Бо я не знав, що вони ще будуть користуватися літаком. Але його використали для того, щоб уникнути людей, які могли завадити моєму видворенню.  Особи, які це робили, були дуже перелякані, усю дорогу мені погрожували. До речі, всі говорили лише російською мовою. Але бандерлоги говорять лише російською», – наголосив Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 23:07 :31