вівторок, 13 лютого, 2018, 9:22 Львів
Шахтарям «Львіввугілля» зарплату за грудень виплатять за кошти бюджетної програми
Фото: radiosvoboda.org/Ілюстративне фото
Фото: radiosvoboda.org/Ілюстративне фото

У ДП « Львіввугілля» голови первинних профспілкових організацій шахт та допоміжних підприємств на чолі з головою Львівської територіальної організації профспілки вугільників Олегом Турчиним зустрілися з т.в.о. генерального директора Олегом Акімовим, головним бухгалтером Тарасом Бабієм, щоб вирішити питання погашення заборгованості за грудень 2017 року та виплати поточної зарплати за січень.

Про це ІА ZIK повідомили у ДП «Львіввугілля». 

Керівник держпідприємства стисло окреслив ситуацію, яка існує на сьогодні в ДП «Львіввугілля», наголосив, що з питання виплати заробітної плати ведеться постійна робота з на різних рівнях. Це питання на контролі голови Львівської ОДА Олега Синютки, допомога надходить від народного депутата України Михайла Бондара. 

Після обговорення присутніми було прийнято спільне рішення: кошти, які надходять в держпідприємство від реалізації вугільної продукції скерувати на виплату заробітної плати за січень цього року, зарплата за грудень бути виплачена з бюджетних коштів, за бюджетною програмою «Здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектору вугільної галузі».

Якщо ж до 15 лютого питання не буде вирішено, запевнив т.в.о. генерального директора Олег Акімов, заробітна плата за грудень буде погашена з коштів від реалізації вугільної продукції, які будуть надходити в ДП «Львіввугілля». 

Крім того, профспілковцями піднімалися інші актуальні питання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 23:52 :46