вівторок, 13 лютого, 2018, 19:45 Політика
Сергій Власенко: Випадок із Саакашвілі демонструє, як влада ставиться до людей
ZIK
ZIK

Випадок з Міхеїлом Саакашвілі – це не просто випадок із Саакашвілі. Це те, як влада ставиться до людей, які перебувають на території України.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція «Батьківщина») Сергій Власенко.

Політик наголосив, що, фактично, українці живуть у президентській державі, де Президент контролює і ВРУ, і КМУ, і судову систему, і ГПУ.

«Ми маємо певний цинізм з боку керівника держави, який робить вигляд, ніби усе не так. Мені це нагадує учителя сьогоднішнього Президента, його батька-наставника, якого він вважав найкращим переговорником країни, економічний курс якого він вихваляв і проводив у нашій країні. Я маю на увазі Віктора Федоровича Януковича. Так от, Віктор Федорович Янукович робив те саме. Він сідав перед іноземцями і казав: ви знаєте, я не впливаю на суди, я не можу нічого вдіяти у справі Луценка, Тимошенко», – зазначив Сергій Власенко та наголосив, що таку риторику взяла «на озброєння» чинна влада.

Гість програми вважає, що абсолютно очевидними є численні порушення українського законодавства, Європейської конвенції з прав людини у тому, що відбувається з Міхеїлом Саакашвілі з того моменту, коли того позбавили українського громадянства.

Політик зауважив, що кожна влада залишається владою, допоки вона є моральною та справедливою.

«На жаль, випадок з Міхеїлом Саакашвілі – це не просто випадок з Міхеїлом Саакашвілі, це те, як влада ставиться до людей, які перебувають на території України. Будь-якого можна заскочити у ресторані, будь-де спіймати людину, схопити її за волосся, обличчям покласти на землю… вивезти на приватному літаку до Польщі, а потім розказувати – він не український політик. На жаль, ця влада продемонструвала свою повну аморальність, а відтак, нелегітимність», – заявив Сергій Власенко.

Гість програми заявив, що нині, згідно із законодавством, ПУ має притягнути до відповідальності тих, хто видворяв Міхеїла Саакашвілі, оскільки вони перешкоджають слідству. Генпрокурор має оголосити політика у розшук та вимагати від Польщі екстрадиції Саакашвілі з Польщі.

«На жаль, цю шизофренію – юридичну, політичну, моральну, сьогодні створює діюча влада. І створює це свідомо. Я не вірю у те, що не координувалися дії правоохоронних органів», – заявив Сергій Власенко.

Нагадаємо, 12 лютого третього президента Грузії, лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі затримали у столичному ресторані. Згодом у ДПСУ повідомили, що видворили Міхеїла Саакашвілі з території України, а польські прикордонники підтвердили, що прийняли його за процедурою реадмісії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 23:32 :23