вівторок, 13 лютого, 2018, 21:20 Політика
Сакварелідзе про реадмісію Саакашвілі: Хто повірить, що міграційна служба проводила рейд у Києві?
ZIK
ZIK

Міхеїла Саакашвілі звинувачували у тому, що він ледь не влаштував державну змову на путінські гроші. Його погрожували посадити, і раптом виявилося, що ця справа взагалі неактуальна.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив член політради «Руху нових сил», заступник генерального прокурора України (2015-2016 рр.) Давид Сакварелідзе.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю австрійському виданню «Profil» заявив, що Міхеїл Саакашвілі міг би бути депортований з України, проте йому цього не хотілося б. 12 лютого третього президента Грузії, лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі затримали у столичному ресторані і видворили з України до Польщі за процедурою реадмісії.

Гість програми, коментуючи заяву ДМСУ щодо реадмісії Міхеїла Саакашвілі, зауважив, що на ситуацію можна реагувати з гумором та зі страхом.

«Ці люди живуть в якомусь паралельному світі і, напевно, вірять, що ця маячня можуть почути чи у цю маячню можуть повірити прості люди, які повірять, що міграційна служба наводить масовий лад в країні. Вони проводили профілактичні заходи у Києві і раптом випадково виявили Міхеїла Саакашвілі», – зауважив він.

Гість програми розповів, що спочатку отримали інформацію про те, що було передано документи щодо депортації Саакашвілі, хоча, переконаний екс-заступник генпрокурора, це було зроблено незаконно, оскільки термін перебування третього президента Грузії в Україні – до 1 березня.

«Не будемо забувати про нашумілу так звану кримінальну справу, коли Саакашвілі звинувачували у тому, що він ледь не «перевернув» Україну і влаштував державну змову на путінські гроші… Його погрожували «порвати», посадити, покарати і так далі. І раптом виявилося, що ця справа взагалі неактуальна», – зауважив гість програми.

Давид Сакварелідзе нагадав, що раніше Президент України дав команду генпрокурору і двічі відмовив грузинській стороні в екстрадиції Міхеїла Саакашвілі.

«Хоча грузини насправді не хотіли цього робити. І це вже підтвердилося, що його туди не відправили тому, що його колега, колега Петра Олексійовича, грузинський олігарх Іванішвілі сам цього не хотів, оскільки це сколихнуло б ситуацію у грузинській політиці», – зазначив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 19:53 :55