вівторок, 13 лютого, 2018, 23:35 Політика
Сакварелідзе: Порошенко своїми діями тільки покращив впізнаваність «Руху нових сил»
ZIK
ZIK

Якщо ще минулого року про нашу партію мало хто знав і реальний рейтинг дійсно наближався до нуля, то вже сьогодні завдяки кампанії Президента проти Саакашвілі рейтинг нашого руху значно піднявся.

Про це зауважив член політради «Руху нових сил», заступник генерального прокурора України у 2015-2016 роках Давид Сакварелідзе в ефірі спецвипуску програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Як тільки Порошенко почав допускати помилки, зокрема забирати у Міхеїла Саакашвілі громадянство, не допускати його в країну та депортувати, то він цим самим зробив нам політичну рекламу та збільшив впізнаваність «Руху нових сил», – запевнив Сакварелідзе.

Якщо ще минулого року рейтинг партії був близко1,2%, то зараз, за словами політика, він складає 6-7 %.

«Важливо, щоб рух був позапартійним, адже чи не всіх політиків українці веж просто ненавидять. Вони не хочуть розбиратися у тонкощах виборчого законодавства, вони впевнені, що депутат і політик – це абсолютне зло.

Тому на вибори мають йти ті люди, які будуть близькі до суспільства та матимуть бездоганну репутацію», – певен член політради «Руху нових сил».

Колишній прокурор також зауважив, що рано чи пізно доведеться об’єднувати всіх свідомих у політиці людей в одну силу та йти на вибори єдиним фронтом.

«Окрім об’єднання, іншого шансу отримати перемогу у нас не буде: грошей у нас не буде, олігархічних каналів – не буде, прокуратури та адмінресурсу – так само не буде, як і справедливих судів та ЦВК.

Тому, щоб потім не зітхати, чому ми не доопрацювали та не подолали цю корумповану владу, вже сьогодні потрібно відкинути свої політичні амбіції заради спільної мети», – закликав Давид Сакварелідзе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 08:04 :17