вівторок, 13 лютого, 2018, 15:48 Політика
Саакашвілі видворили, бо Банкова не знала, що далі робити із цим проектом, – Купрієнко
ZIK
ZIK

Міхеїл Саакашвілі – це проект Банкової, яким намагались заповнити опозиційне поле протестного електорату. Тепер, коли гроші на його мітинги скінчилися, влада вирішила завершити цю історію видворенням політика до Польщі.

Таку думку ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України (фракція «Радикальної партії») Олег Купрієнко.

На його думку, в історії із видворенням Міхеїла Саакашвілі за межі України «усе зробили правильно». Мовляв, цей політик не може бути екстрадованим в іншу країну – лише до Польщі. Однак, нардеп переконаний: лідер «Руху нових сил» – це «проект Банкової».

«Прорив через кордон – це приниження всієї української військової системи. Прикордонники на сході грудьми захищають нас із вами, а тут приїхав грузин і прорвав кордон. Ви думаєте, якби влада віддала відповідний наказ, він пройшов би? Звичайно, що ні. Тож я переконаний, що усе це відбувалось за згодою Банкової», – наголосив Купрієнко.

На його думку, коли протестні настрої у суспільстві досягли рівня «високої напруги», з‘явився «Міхо зі своїм Міхомайданом» та зайняв опозиційне поле протестного електорату.

«До нього заразу побігли піаритись Тимошенко та інші. Однак жоден із нормальних людей туди не приєднався та й цього не зробить. Але це поле уже зайняли, тож і виходить, що проти влади уже ніхто не виступає», – підкреслив депутат.

Тож, він вважає, що грузинського політика вислали із України, адже влада просто не знала, що далі робити із цим проектом.

«Процес завжди дуже легко почати, та не зрозуміло, як із нього вийти. Уже всі знають, на чиї гроші воно там стояло. Нормальні люди туди не ходять, та намети розбиті, учасникам потрібно платити, а золотий запас у «отамана» закінчився. Тож і потрібно було якось діяти. У Грузії його б посадили в тюрму за все, що там робив, тому й вирішили віддати його в Польщу», – наголосив Купрієнко.

На його думку, краще було видворити Саакашвілі за межі держави, замість того, щоб саджати в українську тюрму, де б він «проїдав гроші платників податків».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 10:37 :24