вівторок, 13 лютого, 2018, 22:15 Політика
Саакашвілі: Не маю жодних сумнівів, що поверну собі громадянство України
ZIK
ZIK

Пригадую, що в 2013 році так само була вказівка від Януковича не пускати мене в Україну. Але я все одно приїхав, натомість Янукович був позбавлений влади. Тому настане час, коли і Порошенко так само втратить владу.

Про це заявив Третій Президент Грузії Міхеїл Саакашвілі в ефірі спецвипуску програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Міхеїл Саакашвілі запевнив, що в межах юридичного процесу не має сумнівів, що зможе невдовзі повернути собі українське громадянство.

«Президент Порошенко позбавив мене цього статусу абсолютно незаконно проти чинної Конституції України, проти міжнародного законодавства та міжнародних конвенцій.

До того ж, усі відомі європарламентарі, з якими я спілкувався переконують, що у процесі позбавлення мене громадянства порушені всі правові принципи», – наголосив Саакашвілі.

Політик вважає, що на прикладі його депортації олігархічна влада намагалося продемонструвати, що, мовляв, якщо ми Саакашвілі, відомого всьому світу політика, можемо витіснити, то що ми зробимо з будь-ким, хто піде проти нас.

«Те, що влада зробила проти мене, тільки демонструє її слабкість. Атому треба їх дотискати, щоб вони пішла добровільно.

Я пам’ятаю, що в 2013 році так само була вказівка не пускати мене в Україну, оскільки я був в «чорному списку» Януковича. Але я все одно приїхав із багатьма європейськими політиками, і прикордонники не змогли нас зупинити. Натомість Янукович був позбавлений влади. Тому настане час, коли і Порошенко так само втратить владу», – певен Міхеїл Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 23:36 :45