вівторок, 13 лютого, 2018, 22:35 Політика
Саакашвілі: Ми створили свій «список Магнітського» з переліком українських корупціонерів
ZIK
ZIK

Наприклад, у Авакова є майно в Італії, у Порошенка – в Іспанії та інших країнах, так само, як і у Ахметова та багатьох інших олігархів у владі. Тому ми будемо вимагати, щоб їхні рахунки були заблоковані, а майно – арештоване.

Про це заявив Третій Президент Грузії Міхеїл Саакашвілі в ефірі спецвипуску програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Міхеїл Саакашвілі запевнив, що має конкретні плани, як перемогти олігархат та корумповану владу України та вивести державу на економічне зростання.

«Українська корупція пов’язана не тільки на грабунку Україна, але також експортує всі свої кошти на Захід, а зокрема у Європу. Тому ми створили власний «список Магнітського», де надали більше ніж достатньо інформації про Порошенка, Ахметова, Авакова, Луценка і їм подібним.

Ми будемо вимагати, щоб їхні рахунки були заблоковані, а майно – арештоване. Так, наприклад, у Авакова є майно в Італії, у Порошенка – в Іспанії та інших країнах, так само, як і у Ахметова та багатьох інших олігархів у владі», – підкреслив Саакашвілі.

Натомість, зауважує він, українським демократичним опозиційним силам потрібно показати міжнародним партнерам, що окрім продажної та корумпованої влади, в Україні є свідоме суспільство, яке потребує і вимагає змін.

«Захід має підтримувати в працювати саме з громадськістю та народ України. Адже саме звичайні громадяни України змогли захистити не тільки себе та свою країну від агресора, а і весь західний світ.

Тому Європі треба довести, що є нове покоління українців, які можуть бути набагато ефективнішим суб’єктом, ніж корумпована влада», – підсумував Міхеїл Саакашвілі.

Читайте також: Давид Сакварелідзе назвав, за кого візьметься влада після видворення Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 09:33 :46