вівторок, 13 лютого, 2018, 15:32 Політика
Разом з лідерами політичних партій ми шукатимемо альтернативу Порошенку, – Гацько
ZIK
ZIK

Сьогодні Саакашвілі відображає те, від чого потерпають тисячі українці – несправедливість. Тому події довкола цього політика стануть каталізатором для опозиції та політично активних громадян держави.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політичний діяч Василь Гацько.

«Ситуація довкола Саакашвілі є показовою, бо, певною мірою, відображає несправедливість, з якою стикаються українці. Тому, я думаю, що цей політик буде стимулом не тільки для опозиції, а й для суспільства, яке дбає про завтрашній день», – зазначає гість програми.

Експерт вважає, що через події, які відбуваються із Саакашвілі, активні люди почнуть шукати альтернативу Порошенку та старим політикам.

«У мене сьогодні буде зустріч з лідерами політичних партій. Пошуки заміни нинішній владі – це одна із основних тем, яку ми порушимо. Саакашвілі – один із тисяч громадян, які різко критикують українську владу. Вийшовши на вулиці, ми побачимо, що дві третини не підтримують дії уряду та парламенту, не вірять Президенту», – коментує експерт.

Василь Гацько додає: Саакашвілі вигнали за жорстку критику влади, спробу поводити себе буйно.

«За таким принципом дві третини українців влада може теж вислати у Польщу. Там і так працює багато наших людей. Але все ж, я підтримую те, щоб прибрати нечесних політиків від влади», – каже діяч.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 16:25 :47