вівторок, 13 лютого, 2018, 21:45 Політика
Порошенко не змінив політичну систему, а тільки удосконалив схеми Януковича, – Галабала
ZIK
ZIK

Україна опинилася в глибокій політичні кризі. Якщо ситуація не зміниться, то в період стагнації відбудеться тотальне руйнування державних інституцій.

Про це заявила член політради «Руху нових сил» Ольга Галабала в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Комусь неприємно, якими словами називають Президента України, а комусь неприємно, що ця особа саме зараз руйнує нашу країну. Тому це дуже двостороння та маніпулятивна дискусія, адже нам хочуть нав’язати думку, що будь-яка критика Порошенка руйнує державні інститути» – зауважила Галабала.

На думку політика, критика Порошенка та його відставка з поста Президента до чергових виборів є шансом вирішення тієї політичної кризи, в якій опинилася країна. Інакше, за умови стагнації, відбудеться тотальне руйнування державних інституцій. І

«Президент винен саме в тому, що не змінив політичної системи в країні, адже Революція гідності була саме за це. Але натомість ми отримали нове обличчя, яке стало частиною цієї системи.

І Порошенко, який, можливо, розумніший за Януковича, просто удосконалив фінансові потоки, корупційні схеми, та, до того ж, став співвласником підприємств Ахметова», – підкреслила Ольга Галабала.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 00:14 :36