вівторок, 13 лютого, 2018, 20:06 Спорт
Норвежець Йоханнес Клебо виграв лижний спринт у чоловіків на Олімпійських іграх-2018

В південнокорейському Пхьончхані завершився фінальний заїзд у чоловічому спринті олімпійського турніру в лижних гонках.

Клебо був найшвидшим у чоловічому лижному спринті в Пхенчхані / Reuters

Йоханнес Клебо. Фото: sportarena.com / Getty Images

Як повідомляє офіційний сайт змагань, золоту нагороду здобув норвежець Йоханнес Клебо, який подолав дистанцію за 3 хвилини 05,75 секунди. Як і в жіночому спринтерському фіналі, перевага переможця була великою.

А в боротьбі за «срібло» та «бронзу» італієць Федеріко Пеллігріно (+1.34) всього лише на дві сотих секунди випередив росіянина Олександра Большунова.

Нагадаємо, у кваліфікаційному заїзді провалилися українці Олексій Красовський і Андрій Орлик, які зайняли 71-е і 74-е місця відповідно серед 80-ти учасників.