live
Новини » Політика 343 Читать эту новость на русском

Микола Томенко: Заробітчани – це наш національний «валютний фонд»

ZIK
загрузка...
загрузка...

Заробітчани сьогодні є нашим національним «валютним фондом». Адже в Україну вони привозять валюту, привозять гроші. Але навіть за цих обставин Національний банк обкладає їхні гроші податками.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політик та громадський діяч Микола Томенко.

Гість програми заявив, що він проти України, як сировинного придатку Росії, Європи чи Америки, бо Україна сьогодні має власний потенціал, аби створити національну економіку.

«І я би працював саме на створення національної економіки, щоб не субсидіями рятувати людей, не може ж вся країна жити на субсидіях і на допомозі по безробіттю. Це маячня! Це шлях в нікуди. Тому треба завантажувати, перезавантажувати економіку, треба створювати креативні проекти»,– каже Микола Томенко.

Громадський діяч також вважає, що необхідно повертати в Україну і заробітчан, які сьогодні є національним «валютним фондом» держави.

«Що стоється заробітчан, скажу такий некоректний термін, але сьогодні вони є нашим національним «валютним фондом». Адже в Україну вони привозять валюту, привозять гроші. Але навіть за цих обставин Національний банк обкладає їхні гроші податком 18% і ще 1,5% військового податку. Як на мене, сьогодні треба захищати національний валютний фонд, а не міжнародний», – наголосив Томенко.

Політик пояснює, що держава має зробити все, щоби люди, які працюють за кордоном змогли без жодних проблем перевести гроші в українські банки.

«Адже це гроші, які сьогодні підносять Україну. Уряд на колінах стоїть за черговий транш мільярду, але от мільярди наших людей, які це фінансують. Сподіваюся, що так вічно не буде. Маю надію, що влада зміниться і ситуація зміниться, а люди приїдуть працювати в Україну»,– додав Микола Томенко.

 

Loading...
Loading...
Loading...