Новини » Світ 13 лютого, 2018, 8:59
Майнінг біткойнів може спричинити нестачу електроенергії в Ісландії
Bitcoin. Фото: Pixabay
Bitcoin. Фото: Pixabay

У цьому році споживання електрики центрами майнінгу биткойнів може перевищити споживання енергії всього населення Ісландії.

Про це повідомляє BBC.

«Усе більше людей хочуть займатися майнінгом. Якщо усі ці проекти будуть реалізовані, в нас не вистачить електроенергії», – заявив керуючий енергокомпанії Hitaveita Sudurnesja Йоганн Сноррі Сігурбергссон.

За його підрахунками, цьогоріч центрам з переробки інформації знадобиться 840 гігават електроенергії для комп’ютерів і систем охолодження. Все населення країни використовує приблизно 700 гігават електроенергії в рік.

«Зараз ми бачимо, я б сказав, експонентний ріст в тому, що стосується споживання електроенергії центрами з переробки інформації. В останні роки в Ісландії їх відкривається все більше і більше», – говорить Йоханн Сноррі Сігурбергссон.

Наприклад, в Ірландії, за деякими даними, глобальне споживання електроенергії майнінговими операціями вже перевищує споживання всієї країни.

Учора директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард назвала неминучим міжнародне регулювання операцій з криптовалютами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 15:04 :29