Новини » Події 13 лютого, 2018, 20:50
Лукашенко висловив бажання залишити переговорним майданчиком ТКГ Мінськ

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про своє бажання зберегти Мінськ як переговорний майданчик для Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту на Сході України.

Про це Лукашенко сказав 13 лютого на засіданні Ради безпеки Республіки Білорусь, передає «Укрінформ».

«Вважаю, що попри різні і досить несподівані заяви (для громадськості, можливо, несподівані, для мене – цілком очікувані заяви), реальної альтернативи цьому переговорному майданчику сьогодні не існує», – заявив президент Білорусі.

За його словами, він «із тривогою» сприймає розвиток ситуації у найближчого південного сусіда. «Білорусь продовжує забезпечувати необхідні умови для проведення регулярних засідань Тристоронньої контактної групи. У 2017 році відбулося майже тридцять таких зустрічей», – сказав Лукашенко.

Разом з тим, під час засідання Ради безпеки президент РБ вказав на «особливе значення стратегічного партнерства «Білорусі із Росією, яка у результаті збройної агресії окупувала частину території України. За його словами, Білорусь є «основним форпостом, у тому числі і Російської Федерації, на західному напрямку».

«Тому у цьому відношенні нам дуже серйозно, принаймні, після президентських виборів у Росії, потрібно подумати й ухвалювати рішення. Нам потрібно дуже серйозно не просто модернізувати наші збройні сили, а треба вдосконалювати і більш активно пристосовувати до можливих бойових дій. Можливих. На основі досвіду ведення воєн і конфліктів у нинішній час», – заявив Лукашенко.

Він також вказав на те, що попри «різні домисли, інформаційний галас», спільні із РФ стратегічні військові навчання «Захід-2017» пройшли «рівно і спокійно». Хоча, додав білоруський президент, «висвітлення навчань «Захід-2017» у ЗМІ спочатку було організовано незадовільно».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 09:02 :57