вівторок, 13 лютого, 2018, 3:25 Політика
Лубківський: Питання агресії проти України не зможемо вирішити без США
ZIK
ZIK

Якщо Мінський формат не працює, або працює тільки частково, то не обов’язково відмовлятися від нього. Натомість треба залучати інших гравців та формати.

Таку думку виловив Надзвичайний і Повноважний Посол України Маркіян Лубківський в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Мінський формат дійсно не працює, і не працює з вини агресора. Можна тільки визнати, що частково результативним є механізм повернення з полону українців. Але він також діє не в повному форматі, адже принцип «всіх на всіх» не працює», – зауважив Лубківський.

Також Посол України наголосив, що категорично проти того, щоб говорити про обмін заручниками, адже Україна нікого не тримає в заручниках, і у нас нема полонених.

«Ми маємо бути максимально коректними у формулюваннях, адже рано чи пізно всі ці питання в процесі інтеграції України до Європейського Союзу стануть предметом вивчення і розслідування, зокрема і європейських структур.

Наприклад, у Хорватії й до цього часу різні сторони дають свідчення щодо всіх епізодів агресії проти Республіки Хорватія з боку колишнього режиму Слободана Мілошевича та Югославії», – зауважив Лубківський.

Читайте також: Журналіст розповів про катастрофу, яка чекає Україну в разі виконання Мінських угод

Він впевнений, якщо Мінський формат не працює, або працює тільки частково, то не обов’язково відмовлятися від нього. Натомість треба залучати інших гравців та формати.

«На мою думку, ми не зможемо вирішити питання агресії Росії проти України без участі США. Тому їх потрібно максимально долучати до цього процесу і використовувати їхні можливості щодо застосування як персональних, так і загальних санкцій», – певен Маркіян Лубківський.

Читайте також: Лаврову сумно через постачання американської зброї Україні

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 06:03 :33