вівторок, 13 лютого, 2018, 23:00 Політика
Клімкін розповів про внесок України у боротьбу проти ІДІЛ

Глава МЗС запевнив колег з країн-членів міжнародної коаліції про готовність України активно протидіяти тероризму.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна продовжує робити свій внесок у боротьбу проти терористичного угруповання «Ісламська держава», беручи активну участь у діяльності робочої групи з протидії тероризму.

У вівторок, 13 лютого, глава МЗС України взяв участь у засіданні міністрів закордонних справ держав-учасників Всесвітньої коаліції з боротьбі з ІДІЛ в Ель-Кувейті під співголовуванням держсекретаря США Рекса Тіллерсона і віце-прем’єра Кувейту Шейха Сабаха Халіда Аль-Хамада Аль-Сабахата.

Клімкін запевнив учасників зустрічі, що Україна, будучи членом коаліції, повністю поділяє її цінності та принципи, а також стратегічні цілі у боротьбі з тероризмом у всіх його формах і проявах.

Учасники зустрічі обговорили стратегію боротьби проти відродження ІДІЛ в Іраку та Сирії шляхом досягнення стабільності, реінтеграції та реабілітації цих територій.

Крім того, на полях конференції український міністр провів двосторонні зустрічі з керівниками МЗС Австралії та Туреччини Джулі Бішоп і Мевлютом Чавушоглу.

У міністерському засіданні Всесвітньої коаліції по боротьбі з ІДІЛ, що відбулася в Кувейті, взяли участь представники близько 80 держав та міжнародних організацій-членів коаліції. Держави були представлені переважно керівниками зовнішньополітичних відомств.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 09:54 :36