вівторок, 13 лютого, 2018, 19:05 Політика
До конкурсних комісій ДБР обрали чотирьох представників громадськості

До складу конкурсних комісій Державного бюро розслідувань запропоновано включити представників від чотирьох громадських об’єднань.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Кабінету Міністрів.

Вказується, що Комітет з відбору представників громадських об’єднань запропонував такі кандидатури Директору ДБР Роману Трубі:

Олександр Лємєнов (Громадська організація «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів»);

Петро Варишко (Громадська організація «Громадський люстраційний комітет»);

Максим Болдін (Громадська організація «Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків»);

Тарас Бойко (Громадська організація «Центр політико-правових реформ»).

Зазначається, що усього 20 організацій надіслали свої документи, а вказані кандидатури членами комітету булі підтримані одноголосно.

Нагадаємо, що згідно з «Порядком проведення конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань» до складу конкурсних комісій ДБР можуть входити представники громадських об’єднань та/або Ради громадського контролю. Персональний склад конкурсних комісій затверджує Директор ДБР.

16 листопада комісія з обрання керівництва ДБР обрала директором Державного бюро розслідування Романа Трубу. 22 листопада Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Труби директором ДБР.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 09:10 :01