вівторок, 13 лютого, 2018, 19:35 Політика
Дмитро Раімов: Стратегія «потоплення» президента вибрана дуже проста
ZIK
ZIK

Звинувачення щодо відпустки Порошенка на Мальдівах і Луценка на Сейшелах це лише початок кампанії з потоплення Президента. Вибрана дуже проста стратегія – це дрібні порізи.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Дмитро Раімов.

«Міжнародні поїздки Юлії Тимошенко це був привід до переговорів щодо її підтримки. Щодо розриву в рейтингах Тимошенко і Порошенка, то різні соціологічні групи це по різному показують. Всі вони відбуваються в рамках статистичної похибки. Порошенко і Тимошенко йдуть нога в ногу. Зараз соціологи міряють медійні рейтинги, бо кампанія ще не почалася, тож не можна зрозуміти з якими ідеями виходять політики. Далі фігурують Бойко, Рабінович, Ляшко і Гриценко. Вони також мають рейтинги в рамках похибки», – уточнив пан Раімов.

На переконання політолога, частина з тих людей, які під час опитувань кажуть, що не визначились насправді знають чого хочуть, просто не хочуть називати.

«Така політична ситуація. Ніхто не знає, хто до тебе підходить на вулиці чи дзвонить по телефону. Люди, які не підтримують діючу владу стараються ухилитися від відповіді про свої політичні уподобання. Крім того, є великий запит на нові політичні обличчя. Вони можуть бути в структурах цих партій, але основне, аби нові», – відзначив експерт.

За словами гостя програми, звинувачення щодо відпустки Порошенка на Мальдівах і Луценка на Сейшелах це лише початок антипрезидентської кампанії.

«Вибрана дуже проста стратегія потоплення Президента – це дрібні порізи, корупційні скандали та інші історії. Це тільки початок, дальше цього буде більше. Сам розпал почнеться в лютому на початку березня, коли вже буде ближче до фіналу виборів. Тоді будуть оприлюднені набагато цікавіші речі», – вважає Дмитро Раімов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 23:23 :45