вівторок, 13 лютого, 2018, 22:55 Політика
Давид Сакварелідзе: Саакашвілі було надто багато в АП, тому його відправили до Одеси
ZIK
ZIK

Міхеїла Саакашвілі було надто багато в АП, тому його вирішили відправити якнайдалі і запропонували: їдь в Одесу. А в Одесі влада намагалась його затоптати і зрівняти із рівнем інших голів ОДА.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK зазначив член політради «Руху нових сил», заступник генерального прокурора України (2015-2016 рр.) Давид Сакварелідзе.

Гість програми пояснив, чому українська влада робила великі ставки на третього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі і в який момент це змінилося.

«Для Порошенка усе пішло не так з того моменту, коли Саакашвілі прилетів з Америки. Порошенко тоді від нього «морозився», бо насамперед не хотів дратувати Путіна. Той сказав, щоб я не бачив Саакашвілі. Він же дав обіцянку, що закінчить війну за два тижні. І в цій ситуації він не хотів, як червону ганчірку, показувати Саакашвілі Путіну», – зазначив гість програми.

Після повернення третього президента Грузії зі США, продовжив Давид Сакварелідзе, в ефірі одного з телеканалів Саакашвілі запитали, чи взяв би він участь у конкурсі на посаду голови Антикорупційного бюро, і політик відповів, що чому би ні, що подумав би. Після того, як прозвучала ця заява, відбулася розмова між Міхеїлом Саакашвілі та очільником держави, розповів гість програми, під час якої Президент запропонував Саакашвілі очолити Дорадчу міжнародну раду реформ в АП.

«І після цього, оскільки його було надто багато в АП, … його вирішили відправити якнайдалі і запропонували: ось, будь ласка, Одеса, їдь в Одесу. Тому жодним бажанням Порошенко не горів, що ось, мій друг давній з університету. Він не хотів взагалі його запускати в українську політику. Вони намагались в Одесі його затоптати і зрівняти із рівнем інших губернаторів», – розповів гість програми та додав, що цього зробити не вдалося.

Давид Сакварелідзе також розповів історію конфлікту між Міхеїлом Саакашвілі та Ігорем Коломойським. З його слів, за президентства Саакашвілі у Грузії чи не вперше Коломойський офіційно заплатив 87 млн дол. податків у бюджет країни.

«У нього була велика образа. Потім це продовжилось, коли Порошенко звільнив Палицю, його губернатора. Коломойський подумав, що це була комбінація, яку влаштував Саакашвілі», – розповів Давид Сакварелідзе.

Читайте також, Саакашвілі: Ми створили свій «список Магнітського» з переліком українських корупціонерів

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 09:10 :45