вівторок, 13 лютого, 2018, 22:25 Політика
Давид Сакварелідзе назвав, за кого візьметься влада після видворення Саакашвілі
ZIK
ZIK

Усі документи, щоб забрати українське громадянство у Давида Сакварелідзе, уже готові, і він не виключає, що його можуть позбавити паспорта громадянина України.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK зазначив член політради «Руху нових сил», заступник генерального прокурора України (2015-2016 рр.) Давид Сакварелідзе, анонсуючи акцію протесту у Києві 18 лютого.

Гість програми, відповідаючи на запитання, чи третій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, який виявився небажаним в Україні, є бажаною персоною для ЄС, зауважив, що Європейський Союз – це вільне суспільство.

«Макрон або Меркель не уявляють собі, як вони можуть завтра, наприклад, у представника однієї із головних опозиційних сил забрати громадянство, викинути з країни», – зазначив гість програми.

На думку Давида Сакварелідзе, такими діями влада довела планку сприйняття Заходом України до рівня африканських країн, де так само чинять розправу над своїми політичними опонентами.

З його слів, Міхеїл Саакашвілі за останній рік зазнав усіх компонентів політичного переслідування, яких може зазнати лідер політичного руху, – і приниження, і образи, і «чорнуху», і позбавлення громадянства, і сфальсифіковане кримінальне переслідування.

«Залишилось лише фізичне знищення людини», – заявив він.

Давид Сакварелідзе припустив, що у нього подібне ще попереду. Він розповів, що має українське громадянство, проте не виключає, що його можуть позбавити паспорта громадянина України.

«Вони намагались. У них все було готове у Мін’юсті. У них досі лежать документи, щоб у мене забрати громадянство і, напевно, будуть це робити чи судами дотискати у Львові. Вони думають, що такими методами вони будуть вічно. Я не розумію, що у них за радники, чи що за повітря у тій кімнаті на Банковій, коли кожен Президент, який туди зайшов, надихавшись тим повітрям, думає, що він буде вічно», – заявив Давид Сакварелідзе.

Читайте також: Давид Сакварелідзе: Саакашвілі було надто багато в АП, тому його відправили до Одеси

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 10:29 :03