вівторок, 13 лютого, 2018, 17:55 Події
Активи «Чорноморнафтогазу» у Криму оголосять в міжнародний розшук
Українське родовище газу на шельфі Чорного моря. Фото: krymr.com
Українське родовище газу на шельфі Чорного моря. Фото: krymr.com

Активи державної нафтогазової компанії «Чорноморнафтогаз», які перебувають на території окупованого Росією Криму, будуть оголошені в міжнародний розшук.

Про це в ефірі одного з телеканалів повідомила голова компанії Світлана Нєжнова, передає УНІАН.

«Ми були ініціаторами прийняття ухвал судів про арешт цього майна. Це були абсолютно правильні дії. Я думаю, що наступною дією буде міжнародний розшук, але тут ми будемо працювати з Генпрокуратурою», – йдеться у повідомленні.

Вона додала, що компанія активно співпрацює з прокуратурою Криму та Генеральною прокуратурою.

Як повідомлялося, навесні 2014 року Росія здійснила анексію Криму і незаконне захоплення розташованих там активів, включно з газовидобувним обладнанням «Чорноморнафтогазу».

В результаті анексії компанія втратила 2 мільярди кубометрів щорічного видобутку природного газу.

До анексії компанія видобувала вуглеводні на 18 родовищах, використовувала 4 самопіднімальні бурові установки, 24 плавзасоби, а також газотранспортну систему, яка включала понад 1196 кілометрів магістральних газопроводів, у тому числі 286 кілометрів морських, і інші активи.

Після анексії Криму компанія добуває газ лише на одному родовищі та забезпечує газом місто Генічеськ Херсонської області.

«Чорноморнафтогаз» входить до складу НАК «Нафтогаз України» і спеціалізується на розвідці і видобутку нафти і газу в акваторії Чорного і Азовського морів.

На балансі компанії перебувають 17 родовищ, з яких 11 газових, 4 газоконденсатних і 2 нафтових. Сумарні запаси всіх родовищ на сьогоднішній день становлять: по природному газу – 58,56 млрд куб м, по газовому конденсату – 1231 тис тонн, по нафті – 2530 тис тонн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 23:36 :48