live
Новини » Політика

Ситуація з Саакашвілі гірша ніж злочин, це – політична помилка, – експерт

ZIK

Ситуація з депортацією Міхеїла Сааквашвілі гірша ніж злочин, це політична помилка. Влада могла вирішити ситуацію таким чином, щоб не погіршити позицію правлячого режиму, але зробила все навпаки.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Костянтин Матвієнко.

«У звіті Держкомітету статистики за січень значно перевищені показники інфляції, які намалював пан Гройсман. Там значно перевищені показними зростання цін на продукти харчування. Знаємо, що Президент зіпсував стосунки України з МВФ. Ми розуміємо, що інфляція і курс гривні будуть дедалі негативними, отже я боюся, що вікно можливостей протримається не півроку, а до кінця весни. В найкращому випадку», – розповів пан Матвієнко.

На думку політолога, в Україні вже визначилися основні політичні сили.

«Якщо буде все штатно, то вибори Президента відбудуться у 2019 році. Є два лідери – Юлія Тимошенко і Петро Порошенко. І те, що «щурі» почали поступово залишати владний корабель, найкраще підтвердження того, що там повний розгардіяш», – відзначив експерт.

Як вважає гість програми, ситуація з Саакашвілі є проявом критичного політичного непрофесіоналізму.

«Це гірше ніж злочин це політична помилка. Влада могла вирішити ситуацію з Саакашвілі таким чином, щоб не погіршити позицію правлячого режиму. Режим зробив все для того, аби цю ситуацію не лише погіршити але створити ще цілий ряд перспективних інформаційних приводів проти себе, які цю ситуацію заженуть в глухий кут. Я цього режиму не бажаю бо він зараз визначає систему існування держави, але так як вони розпоряджаються владою це дуже шкодить українцям і суспільству», – підсумував Костянтин Матвієнко.

Читайте також: Саакашвілі з Варшави обіцяє знайти легальний спосіб повернутися до УкраїниLoading...
Loading...
Loading...