понеділок, 12 лютого, 2018, 21:02 Політика
Словацький екс-міністр: Хто вірить у безоплатну медицину? Не заплатите – помрете
ZIK
ZIK

Сьогодні у вашій Конституції написано, що медицина безкоштовна. Але хто вірить у це? За все треба платити. Якщо не заплатите – помрете!

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив словацький політик, голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош.

Ведуча програми зазначила, що про потребу реформи медицини в Україні говорять чи не усі політики, але дискусія виникає щодо того, яким чином її проводити. Разом з тим, ведуча запитала у гостя програми, чому, на його думку, Кабмін не створює сприятливих умов для реформ в Україні. На це Іван Міклош відповів:

«Коли ми говоримо, що без страхової системи не можна провести медичну реформу, то так, було б краще, якби спочатку була введена страхова система. Але, якщо ми будемо чекати, то ніколи не дочекаємося. От у мене виникає питання, сьогодні у вашій Конституції написано, що медицина безкоштовна. Але хто вірить у це? За все треба платити. Якщо не заплатите – помрете!», – наголосив гість програми.

Іван Міклош зазначив, що попри закон про безкоштовну медицину, медична галузь в Україні аж ніяк не безкоштовна. «Більше того, корумпована, дорога, без будь-яких умов та без жодного регулювання», – акцентував політик.

Голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні також додав, що в Україні немає і політичної волі для зміни Конституції задля проведення реформ.

«Коли не буде політичної волі для того, щоб змінити Конституцію, то що ви зробите? Будете чекати коли це станеться? А люди будуть помирати. Ви знаєте, яка середня тривалість життя в Україні, а яка в інших країнах? А все через те, що немає реформ, як в медицині, так і в інших сферах. І ті люди, політики, які не хочуть проводити реформ, вони завжди будуть говорити, мовляв так, вони погоджуються із тим, що реформи необхідні, але спершу потрібно зробити те й інше. Але це не спрацює! Це ніколи не працюватиме!», – зауважив Іван Міклош.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:20 :25