Новини » Події Читать эту новость на русском

Саакашвілі можуть депортувати у Польщу, – Щербина

ZIK

Скоріш за все, сьогодні Саакашвілі затримали працівники Прикордонної служби України. Ймовірно, вони депортують політика у Польщу.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

«Саакашвілі можуть депортувати до Польщі, тобто повернути у країну, з якої він нелегально виїхав. Однак спосіб депортації поки невідомий: це буде або літак, або наземний пункт пропуску», – розповідає гість ефіру.

На думку експерта, всі події довкола Саакашвілі розвивалися дуже дивно.

«Усі суди ухвалили, що Саакашвілі потрапив в нашу державу незаконно. Сьогодні його затримали сили Прикордонної служби. Важливий нюанс: якби це була процедура екстрадиції, то, скоріш за все, це б робили працівники СБУ чи ДМС. Однак, жодна з цих служб не підтвердила, що застосувала свої сили під час операції», – зазначає Щербина.

Головний редактор «РБК-Україна» обурений халатною несистемною роботою української влади у стосунку до Саакашвілі і навпаки.

«Ми всі бачили події довкола Саакашвілі на кордоні чи у центрі Києва. Тому у мене як у громадянина питання викликають обидві сторони конфлікту. Мені здається, що ці сили варті один одного», – коментує журналіст.

Сергій Щербина припускає: коли Саакашвілі опиниться на території Польщі, то знову спробує в’їхати в Україну.

Loading...