Новини » Події 12 лютого, 2018, 17:43
Саакашвілі можуть депортувати, але його рух залишиться, – Барамідзе
ZIK
ZIK

Все те, що говорив Міхеїл про українську владу, виявилось «правдою». Але в Україні є люди, які продовжать його боротьбу, а сам Саакашвілі робитиме це у тій країні, якій перебуватиме. Бо він навіть зараз стане ще небезпечнішим у політичному плані для української влади, яка дуже помилилася.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) говорив член політради Єдиного національного руху Грузії Георгій Барамідзе.

«Ми не знаємо, хто напав на Міхеїла Саакашвілі, адже ці люди були в масках і вони не представилися. Досі ніхто офіційно не коментує його затримання. Прокуратура каже, що вони ні при чому. За непідтвердженою інформацією, це були люди з так званого спецназу прикордонників, які у дуже грубий спосіб затримали самого Саакашвілі і людей, які його супроводжували. Швидше за все, його везуть в один із аеропортів столиці, аби видворити з України в Польщу. Але наразі в жодному з них його не бачили», – розповів Барамідзе

За його словами, в екстрадиції Саакашвілі найбільше зацікавлена українська влада.

«В Україні подібні затримання не відбуваються без вищої інстанції – української влади. Навіть можна сказати про те, що Президент України особисто поінформований про це і напевно ухвалював рішення щодо цих подій. Такої думки дотримуюся не лише я. Але такий необдуманий крок з боку української влади дуже сильно нашкодить в першу чергу самій українській державі та розширить провалля між владою та народом, котрий бачить, яке свавілля зараз відбувається в країні», – прокоментував він.

На його думку, українська влада зараз веде себе безпорадно та нелегітимно проти особи, котра зараз їй просто незручна.

«Саакашвілі можуть депортувати у будь-яку країну, але цей рух, як і український народ – залишиться. Адже все те, що говорив Міхеїл, виявилось правдою. В Україні є люди, які  продовжать цю боротьбу, а сам Саакашвілі робитиме це у тій країні, у якій перебуватиме. Ба більше! Він зараз стане ще небезпечнішим у політичному плані для української влади, яка допустила таку велику помилку», – додав Барамідзе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 21:22 :04