Новини » Політика 12 лютого, 2018, 18:39
Політолог: Ситуація із Саакашвілі – політична акція проти лютого ворога режиму Порошенка
ZIK
ZIK

Дії української влади стосовно Міхеїла Саакашвілі – ірраціональні, нерозумні та безвідповідальні.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Костянтин Матвієнко.

Нагадаємо, сьогодні, близько 15-ї години, в одному із київських ресторанів затримали третього президента Грузії, колишнього голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Костянтин Матвієнко наголосив, що ситуація із Міхеїлом Саакашвілі не має нічого спільного із законністю.

«Це політична акція проти одного з помітних противників, ворогів, лютих ворогів режиму Порошенка. Якщо говорити про те, якою є взагалі логістика депортації тих чи інших осіб, які у незаконний спосіб перебувають на тій чи іншій території. Ну, не таке картинне затримання у ресторані, зрозуміло. Людину викликають, з’ясовують всі обставини. Між іншим, проводять медичний огляд… І після цього, звичайно, визначаються із країною, до якої збираються його депортувати», – каже гість програми.

Політолог зауважив, що нині авторитет української влади для Польщі близький до нуля.

«І те, що ми в такий спосіб намагаємося викинути – іншого слова не можу добрати, людину, якій країна надала громадянство, яку країна призначила на високу відповідальну посаду, яка, врешті-решт, стала політичним лідером… Але речі, які зараз роблять з ним… Справді, якщо Господь хоч покарати, він відбирає розум. У цьому разі дії української влади ірраціональні, нерозумні, безвідповідальні», – заявив Костянтин Матвієнко.

Гість програми наголосив, що слово «режим» він вжив спеціально, адже саме «режими» коять беззаконня, як це було, до прикладу, за президентства Януковича.

Костянтин Матвієнко додав, що депортація може бути добровільною або ж силовою. Так, Саакашвілі має дати згоду на депортацію до Польщі.

«Отже, має бути згода Саакашвілі. Такої згоди достеменно немає. Виникає питання, що робити далі. Вони його привезли у «Бариспіль». І далі що? Глухий кут? Це свідчення абсолютної нелогічності… дій української влади», – заявив Костянтин Матвієнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 01:43 :02