Новини » Львів

На Стрийщині скаржаться на погану якість газопостачання

Голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів нараду щодо якісного газопостачання населення району.

У нараді взяли участь перший заступник голови РДА Любомир Кащук, сільський голова Стрілківської сільської ради Петро Столярський, начальник ПАТ «Львівгаз» Стрийського управління з експлуатації газового господарства Едуард Бринь, головний інженер цього управління Ігор Стадник, начальник ЦВНГК ГПУ «Львівгозвидобування» Ростислав Лило та начальник виробничого відділу ГПУ «Львівгазвидобування» Данило Пітула. 

Про це ІА ZIK повідомили у Стрийській райдержадміністрації. 

Голова райдержадміністрації повідомив керівників газових служб, що з настанням різкого зниження температури до нього почастішали скарги громадян району щодо якості газопостачання. Особливо, це стосується населених пунктів, що знаходяться на території Стрілківської сільської ради. Керівник району зобов’язав газовиків пояснити ситуацію, що склалася, та окреслити шляхи виходу з даної проблеми.

У процесі обговорення фахівці дійшли висновку, що вона виникає через підвищену вологість газу. Стрийське УЕГГ клопотало щодо вирішення цієї проблеми до керівництва «Львівгазвидобування», де вирішено питання щодо осушки газу. 

Перший заступник голови РДА Любомир Кащук зауважив, що потрібно вжити всіх заходів, щоб проблема не виникала, як цієї, так і наступної зими.

Підбиваючи підсумки наради голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький наголосив, що об’єми газовидобування з року в рік зростають. Газ має відповідати європейським стандартам, а газові служби мають дотримуватися всіх умов подачі газу, щоб споживачі були задоволені. Він зобов’язав газовиків комплексно підійти до ліквідації проблеми, яка виникла з газопостачанням у селах Стрийщини, як «Львівгазу», так і «Львігазовидобуванню» та зробити все можливе, щоб ситуація не повторилася наступного року. 

Loading...