понеділок, 12 лютого, 2018, 21:37 Політика
Хмара про антикорупційний суд: ОЗУ не вигідні структури, які захищали б національні інтереси України
ZIK
ZIK

Без активності суспільства нині в Україні складно щось змінити і зрушити з місця.

Таку думку в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) висловив український політичний діяч, радянський політв’язень, Герой України Степан Хмара.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів, що слід зробити, щоб в Україні з’явився антикорупційний суд, наголосив, що лише суспільство своїми активними діями може змусити владу, зокрема, Верховну Раду України, пришвидшити цей процес.

«Інакше будуть затягувати, тому що організованому злочинному угрупованню на чолі з Порошенком не вигідні жодні структури, які захищали би національні інтереси України, у тому числі у такій ділянці як боротьба з корупцією, розграбуванням держави, яке саме здійснюється вищими посадовими особами», – каже Степан Хмара.

Гість програми наголосив, що без активності суспільства в Україні складно щось змінити і зрушити з місця.

«І ми просто втрачаємо дорогоцінний час», – додав український політичний діяч.

Гість програми нагадав, як свого часу під стіни Верховної Ради України виходили десятки тисяч людей – «і тоді ворушився парламент».

«Звичайно, ця Верховна Рада не виправдала, її потрібно міняти, але треба все робити поступово. Спочатку потрібно, щоб вона виконала те, що може виконати, але це може під тиском суспільства. І одне з перших завдань – це змінити голову Верховної Ради. Якщо туди прийдуть 50 тисяч громадян, то ці депутати проголосують те, що їм порекомендує здорова і відповідальна частина український громадян», – переконаний Степан Хмара.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 09:27 :13