понеділок, 12 лютого, 2018, 21:47 Політика
Герой України: Бондаренко і Медведчук мають сидіти в ізоляторах і відповідати за антидержавні дії
ZIK
ZIK

Такі агенти Кремля як Олена Бондаренко і Віктор Медведчук мають сидіти в ізоляторах і відповідати за антидержавні дії. Але через те, що СБУ є маріонеткою в руках Петра Порошенка, то вони вільно проводять свою підривну діяльність.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив український політичний діяч, радянський політв’язень, Герой України Степан Хмара, відповідаючи на запитання, чи згоден він з тим, що СБУ продовжує бути філіалом ФСБ.

«Порошенко став керівником організованого злочинного угрупування, або ж на простішій мові керівником мафії. Це дуже небезпечна фігура. Він має піти і потім відповісти», – вважає радянський політв’язень.

Також пан Хмара заявив, що погодився з твердженням, що СБУ продовжує бути філіалом ФСБ. Замість того, аби займатися боротьбою проти підривної діяльності 5 колони всередині держави, вони цього не роблять. Це величезна загроза, бо війна проти України ведеться не тільки військовими засобами.

«Якщо Медведчук ходить на волі і привозить Порошенкові інструкції з Кремля, а не сидить в ізоляторі. Якщо ця «чорнорота потвора» Бондаренко, яка на російські гроші веде підривну роботу проти України і навіть цього не приховує. А наші силовики ще надають їй охорону, замість того аби порушити кримінальну справу. Треба, аби ці діячі сиділи там де їм треба – в ізоляторах і відповідали за свої антидержавні, антиукраїнські дії», – переконаний гість програми.

Як уточнив дисидент, голова СБУ Василь Грицак це маріонетка на побігеньках в Порошенка. Крім того, пан Хмара зауважив, що варто змінити закон про СБУ.

«Зараз абсолютно немає парламентського контролю. А для цього треба, щоб відновився парламент. Це можна буде здійснити, коли буде розблоковане гальмо, яке над ним нависло – злочинне угрупування Порошенка. Спершу має піти Порошенко, потім мають змінити голову Ради. Потім депутатам треба прийняти новий закон про вибори і ще декілька. При такій послідовності відбудеться перезавантаження влади. Ясна річ, що в першому варіанті вона не буде ідеальною, але почнеться робота», – підсумував політичний діяч.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 00:02 :38