Новини » Спорт 12 лютого, 2018, 9:31
Гандболістки львівської «Галичанки» в Ужгороді двічі перемогли «Карпати»

Діючі чемпіонки України гандболістки львівської «Галичанки», кольори якої захищають здебільшого студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури, у гостях двічі обіграли основного конкурента в боротьбі за золоті медалі ужгородські «Карпати» (24:18 і 19:17) й зміцнили своє лідерство у турнірній таблиці жіночої Суперліги України поточного сезону-17/18.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Гандбол Галичанка - Карпати"

Зазначимо, що матчі між «Галичанкою» та «Карпатами» по праву вважаються центральними. Адже вже кілька років саме ці дві команди суперничають за лідерство. Попередні три сезони поспіль золоті медалі здобуває львівська «Галичанка», а «Карпати» – срібні призерки. У поточному чемпіонаті «Галичанка» очок ще не втрачала, а після двох звитяг в Ужгороді збільшила перевагу над «Карпатами» до 11 очок, повідомляє ldufk.edu.ua.

У першій грі підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко перемогли «карпатівок» з рахунком 24:18. І якщо після першого тайму галичанки мінімально випереджали суперниць (13:12), то в другому таймі збільшили свою перевагу до шести м’ячів – 24:18. Голи у складі «Галичанки» закидали: Марина Коновалова (6), Наталія Сабова (4), Ілона Гайкова (3), Наталія Савчин (3), Наталія Воловник (2), Анастасія Баранович (2), Мар’яна Маркевич (2), Софія Давидянц (2), у «Карпат» – Тетяна Кильч (4), Анна Лезінська (4), Софія Безрукова (4), Яна Готра (3), Анастасія Мелекесцева (1), Вікторія Гичка (1), Наталія Шипляк (1).

«Карпати» прагнули реваншу у повторному матчі. Тому гра видалася надзвичайно напруженою. Перший тайм завершився на користь команди Бориса Петровського, до речі, випускника ЛДУФК – 8:7. Вдавалося «Карпатам» утримувати мінімальну перевагу над гостями зі Львова ще десять хвилин другого тайму – 12:11.

Але на 44-й хвилині «Галичанка» зрівняла рахунок – 12:12. За п’ять хвилин до фінальної сирени рахунок ще залишався нічийним – 16:16. Та наприкінці гри галичанкам вдалося закинути тричі, а карпатівкам – лише раз. Отож, у підсумку «Галичанка» здобула важку перемогу (19:17) та зберегла статус непереможної команди жіночої Суперліги.

Голи у складі «Галичанки» в другому матчі закидали: Марина Коновалова (4), Ілона Гайкова (3), Софія Давидянц (3), Наталія Савчин (3), Наталія Воловник (2), Анастасія Баранович (2), Наталія Сабова (1), Мар’яна Маркевич (1), у «Карпат» – Яна Готра (6), Софія Безрукова (5), Анна Лезінська (2), Наталія Шипляк (2), Тетяна Кильч (1), Вікторія Гичка (1).