Новини » Спорт 12 лютого, 2018, 15:03
Француз Мартен Фуркад виграв гонку переслідування у змаганнях з біатлону на ОІ-2018
Мартен Фуркад. Фото: twitter.com/olympics

На ХХІІІ зимових Олімпійських іграх-2018 у корейському Пхьончхані сьогодні, 12 лютого, слідом за жінками нагороди у гонці переслідування розіграли чоловіки.

Мартен Фуркад стартував восьмим, але на першу стрілянину прийшов уже другим, показавши неймовірно потужний старт. На лежанні француз промахнувся, але не дозволив собі повторення вчорашнього провалу – обмежився одним промахом і залишився серед претендентів на перемогу. Точна друга стрілянина повернула Фуркада в лідерську групу, а вирішальний момент настав на третьому вогневому рубежі, пише sportarena.com.

Коли всі суперники промахувалися, Мартен відпрацював чисто і пішов на дистанцію, маючи перевагу в 20 секунд. На колі він «накинув» опонентам ще 20 секунд, а далі швидко і точно відпрацював на останній стрільбі. П’яте коло перетворилося на формальність – Мартен буквально йшов пішки і фінішував з прапором. Є перше золото у кращого біатлоніста сучасності!

Друге місце сенсаційно виграв швед Себастьян Самуельссон, який в боротьбі на останньому колі не залишив шансів більше титулованому німцю Бенедикту Доллю. Самуельссон був, як завжди, швидким, але також відпрацював чудово на вогневих рубежах – у нього тільки одне коло штрафу. Аналогічна точність у Долля.

У боротьбі за четверте місце норвежець Тар’єю Бьо випередив німця Симона Шемпп, швейцарця Беньяміна Вегера і француза Симона Дестьйо. Цей результат став (поки) найкращим для норвезьких біатлоністів на цій Олімпіаді. Брат Тар’єю – Йоханнес Тінгнес Бьо – промахнувся шість разів і фінішував лише 21-м.

Українці знову провалились. Дмитро Підручний та Сергій Семенов увійшли в десятку найгірших на дистанції, а крім цього вони пристойно помилялися, через що втратили позиції – Підручний фінішував 34-м, а Семенов – 49-м.

Непогано виглядав на трасі Артем Прима, але у нього цілих шість промахів, тому він відіграв лише два місця – обміняв 40-ву позицію на 38-му.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Олімпіада-2018 Біатлон"