неділя, 11 лютого, 2018, 4:15 Світ
Меркель: Відповідальність за концтабори лежить на Німеччині

Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що це Німеччина несе відповідальність за все, що сталося в ході Голокосту за часів націонал-соціалізму.

В інтерв’ю, опублікованому на сайті уряду, канцлер Німеччини прокоментувала польський Закон про Інститут національної пам’яті, – повідомляє radiopolsha.

За словами Ангели Меркель, вона не має права «втручатися в законодавство Польщі», але вважає, що відповідальність за Голокост лежить на її країні.

«Це були концтабори, відповідальність за які несе Німеччина, ця відповідальність зберігається, і кожен новий уряд Німеччини буде продовжувати цю відповідальність нести», – сказала канцлер Німеччини.

Ангела Меркель також прокоментувала майбутній візит Матеуша Моравецького в Німеччину, який відбудеться наступного тижня. Канцлер ФРН підкреслила, що Польща і Німеччина створили «стабільне партнерство», незважаючи на виникаючі розбіжності.

Ангела Меркель також висловила надію, що зустріч з прем’єр-міністром Польщі покладе початок «новому розділу» співпраці між обома країнами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 15:48 :56