Новини » Політика

Нардеп Крулько порівняв події з Кримом з діями Черчилля у Великій Британії

ZIK

Незважаючи на всіх зовнішніх, внутрішніх і ще якихось радників, Черчилль ухвалив рішення, яке стосувалося його країни, її захисту та відповідало Конституції і закону. Тому абсолютно згідний з тим, що через те, що не був виконаний імператив закону «Про оборону» в Україні, довелося ухвалювати гібридні закони, де було вигадано АТО.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK говорив народний депутат України Іван Крулько.

«Я вважаю, що коли не знаєш як діяти, дій по закону. В Україні є закон «Про оборону України» і він не містить для Верховного Головнокомандувача вибору так чи інакше, там діє імператив. У випадку агресії або тільки загрози агресії, вводиться воєнний стан на всій або на частині території України. Далі відповідно рішення РНБО схвалюється указом Президента, подається до парламенту і вже він впродовж двох днів повинен зібратися і ухвалити рішення стосовно його затвердження. І це є прямою нормою закону», – розповів Крулько.

Він пригадав історію про прем’єр-міністра Великої Британії Вінстона Чирчилля.

«Мені мимоволі згадується фільм, який ще зараз йде в прокаті «Темні часи» про Черчилля і про те як діє лідер в момент найбільшої загрози. Коли він незважаючи на всіх радників зовнішніх, внутрішніх і ще якихось – ухвалює рішення, яке стосується його країни її захисту та відповідає Конституції і закону. Тому насправді я абсолютно згідний з тим, що через те, що не був виконаний імператив закону про оборону в Україні, довелося ухвалювати гібридні закони і було вигадано АТО», – прокоментував він.

За його словами, під термін АТО почали виймати цілі розділи. Далі країна жила три роки у цій АТО, але жодна країна не проводила стільки часу антитерористичну операцію, скільки це робила Україна.

«Тільки зараз з’явився закон «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях», який хоч якось в рамках закону і міжнародних документах говорить про те, що кожна країна має право на самооборону та його відповідно до нього», – наголосив Крулько.

Читайте також, Крулько: Була тверда позиція Банкової, щоб в деокупаційному законі не було Криму

 

Loading...