Новини » Події 10 лютого, 2018, 0:15
Гримчак: На час анексії більшість наших військ в Криму відмовлялась воювати
ZIK
ZIK

Не можна говорити про те, що у Криму не було жодного військового, який не хотів захищати Україну. Адже це принижує українську армію та українців.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявила ведуча Наташа Влащенко.

«Як колишній голова обласної адміністрації, я прекрасно ознайомлений з документами, які вводяться у період військової агресії. Насправді, вони у нас є повноцінними для того, щоб ми могли їх застосувати. Але ми чули багато цинічних історій, зокрема про те, що з 23 тисяч озброєних людей, які були в Криму, не було жодного, хто хотів би захищати Україну. Я в це не вірю, тому що близько чотирьох тисяч повернулися тільки на нашу територію. Тобто питання у тому, чи давали відповідні вказівки, бо якщо так, тоді для мене це є військовим злочином», – розповів народний депутат України Юрій Чижмарь.

На що політик Юрій Гримчак відреагував і сказав, що вірить в те, що не було жодного військового, який хотів захищати Україну.

«Ви виправдовуєте зрадників, які зрадили Батьківщину і перейшли на службу до Російської Федерації», – сказав він.

«Навіщо ви принижуєте українську армію і українців? Ця ваша фраза зафіксована сьогодні в ефірі і я вам обіцяю, що подам на вас у суд за неї і ви будете в суді доводити, що ви мали на увазі. І будете говорити, що це була алегорія», – зауважила Влащенко.

Натомість, Гримчак сказав, що він має рацію.

«Та, що ви погрожуєте судами, подавайте, але я вам кажу правду. Вона неприємна, вона не подобається, але це правда. Наші збройні війська там (Криму, – ZIK), більшість з них склала зброю і перейшла на службу до російської армії. Якщо ви вважаєте, що цього не було, то не брешіть людям», – додав він.

Ведуча ще раз пригадала про що йшла мова і повторила це Гримчаку.

«Я повторюю вам ще раз, тільки що мова йшла про те, що Юрій Чижмарь сказав, що версія є про те, що ніхто не хотів обороняти Крим, жодна людина. І я сказала, що ніхто в це не вірить і Юрій теж про це сказав, а ви (Гримчак, – ZIK) сказали, що я в це вірю, а потім додали, що я перейшла на службу російській…», – наголосила Влащенко.

На що він відреагував лише словами: «це ваші проблеми, вірте в що хочете».

За словами, народного депутата Юря Чижмаря є офіційні документи, які підтверджують, що рішення РНБО не було ухвалене щодо відповідних заходів. Інше питання у тому, що не треба бути великим спеціалістом в політиці, щоб проаналізувати те, що показувало телебачення.

«З усіх екранів політики, які прийшли до влади говорили про те, що не треба брати зброю в руки, бо ми це вирішимо в інший спосіб, не треба захищати свою країну. На той час я я був в Криму і бачив людей, які хотіли відстояти свою землю. Але ніхто навіть не розумів, що відбувається. Тому не було того, що зараз усі нам говорять, що усі склали зброю і просто втекли. Ні, тобто в даному випадку я вважаю, що все ж таки ті, хто взяли владу до рук не виконали ті приписи, які потрібно було вжити. Тому ми мали в Криму, скажімо, повну анексію, бо Російська Федерація окрилена такою спрощеною формою вилучення територій – пішла далі», – прокоментував Чижмарь.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 13:11 :32