п'ятниця, 9 лютого, 2018, 12:55 Суспільство
Жінки зліші від безнадії, – Астаф’єва
ZIK
ZIK

Найбільше негативних коментарів співачка отримує від жінок, у яких є діти та сім’ї. Вони заздрять, а тому стараються всіляко дошкулити.

Таку думку в ефірі проекту «Перші другі з Наташею Влащенко» (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) висловила співачка і модель Даша Астаф’єва.

«Найважливіше у чоловіка – це почуття гумору. Зараз багато моїх близьких людей дивуються, як я могла зустрічатися із некрасивими мужчинами. Для мене це не мало значення, бо я бачила у них харизму і чудове почуття гумору», – каже гостя програми.

Загалом, жінки зліші, ніж чоловіки, переконана Даша Астаф’єва. Бо сама часто отримувала гнівні коментарі саме від представниць прекрасної статті.

«Нещодавно я прочитала: «Астаф’єву як особистість не можна характеризувати словами: «домогосподарка, матір двох дітей»». Цю інформацію я розповсюдила і також пожартувала, що цей опис не підходить мені. І тут почалася війна, посипався мільйон коментарів. З’явилися мами, які печуть кекси і в’яжуть пледи. Вони найчастіше писали, що так може висловлюватися тільки та, у кого нема дітей. Чого я добилася, якщо пса називаю сином? Також бажали мені смерті та інших неприємних речей. Я думаю, що вони злі через безпорадність», – розповідає співачка.

Модель порівнює чоловіків та жінок. Вона підмітила, що перші не будуть хвалитися

«Сила справжнього чоловіка у тому, що він подумає, відчує серцем. Жінка може кричати, що чує цим органом, використовувати фрази на кшталт «а я казала». Водночас чоловік ніколи так не заговорить», – зазначає Астаф’єва.

Через десять років співачка переконана, що буде щасливою людиною, бо вже сьогодні робить усе для цього.

«У мене все часто змінюється. Проте, я переконана, що у майбутньому буду щасливою. У мене є улюблені робота, чоловік, собака. Я кайфую від життя, мені подобається багато роздумувати, гуляти на самоті», –  додає гостя програми. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 09:54 :39