Новини » Львів 9 лютого, 2018, 9:04
За порушення правил благоустрою у Мостиськах штрафуватимуть – від 510 грн до 1700 грн

Під час сесії Мостиської міської ради затверджено звіт про виконання бюджету Мостиської міської ради за 2017 рік, розглянуто цільові програми розвитку, внесені зміни до бюджету на 2018 рік та інші злободенні питання.

Про це повідомив сьогодні, 9 лютого, власкор IA ZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

Під час сесії Мостиської районної ради озвучено інформацію про те, що торік загальний обсяг доходів – понад 120 млн, з них понад 55 млн – власні доходи, решта – міжбюджетні трансферти: на освіту, медицину, розвиток інфраструктури. Найбільшу питому вагу в доходах становить ПДФО (податок з доходів фізичних осіб) – понад 64%, а також єдиний податок – 11%, акцизний збір і плата за землю.

Упродовж минулого року вчасно виплачувалася зарплата, використано в повному обсязі кошти на соціально-економічний розвиток населених пунктів громади – благоустрій території, ремонт закладів освіти, медицини, культури, ремонт доріг, вуличне освітлення.

Міський голова Мостиськ Сергій Сторожук подякував керівникам всіх структурних підрозділів, депутатам міської ради за конструктивну роботу.

«Понад 70 соціальних об’єктів оновлено, виконано великий об’єм ремонтних робіт. Чимало проблем розвитку громади порушувалося на сесіях, засіданнях виконкому і спільними зусиллями вони вирішувалися», – зауважив він.

На сесії затверджено правила благоустрою населених пунктів Мостиської міської ради, яким передбачено штрафи за недотримання цих правил в розмірі від 510 грн до 1700 грн. Так само передбачено адмінвідповідальність – штрафи за порушення правил дотримання тиші у громадських місцях на території населених пунктів Мостиської міської ради.

Депутати затвердили програму «Питна вода» на 2018-2020 роки. Голова міськради Сергій Сторожук підкреслив, що дуже важливо є оновлення водоочисних споруд у Мостиськах, такий проект можна реалізувати тільки за державної підтримки. Депутати затвердили проектно-кошторисну документацію «Реконструкція діючих каналізаційних очисних споруд по вул. Рудниківська», яка передбачає понад 73 млн грн на встановлення тут сучасного устаткування.

Затверджуючи програму підтримки діяльності ОСББ на 2018-20 роки, відзначено, що ремонт житлових будинків проводитиметься за умови створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які самі дбатимуть про своє житло.

Депутатський корпус також проголосував за прийняття в комунальну власність Мостиської міської ради будівлі закладів освіти, культури та охорони здоров’я.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 20:50 :10