п'ятниця, 9 лютого, 2018, 12:49 Суспільство
Я не могла жити без снодійного та заспокійливого, – Дар'я Астаф'єва
ZIK
ZIK

У житті українську співачку та фотомодель Дар'ю Астаф'єву спіткали доволі складні моменти. Її залежність від думки оточуючих призвела до хронічно недосипання. Більше року співачка навіть відвідувала регулярні курси у психотерапевта.

Про це в ефірі проекту «Перші другі з Наташею Влащенко» (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) розповіла сама Дар'я Астаф'єва.

«Насправді до психотерапевта я прийшла з доволі серйозною проблемою. Я була дуже залежною людиною, залежною від погоди, від думки оточуючих, друзів та своєї роботи. Це призвело до того, що у мене було хронічне недосипання, я не могла спати без снодійного, не могла жити без заспокійливих», – зізнається Дар'я Астаф'єва.

Вона зазначила, що вважала тоді це доволі серйозною проблемою і, в результаті, так і виявилось. Її проблему можна було порівняти навіть з наркотичною залежністю.

«Більше року я регулярно ходила на сеанси, поки в один прекрасний момент мій психотерапевт не сказав, що я піду зі своєї роботи. Я відповіла, що я не зможу. І справді я більше як півроку не ходила на прийоми, я вважала, що не потребую людини, яка диктуватиме мені умови», – розповіла співачка.

За її словами, в один момент вона зрозуміла, що не робити того, що подобається тобі, – це злочин проти себе самого.

«Я розуміла, що всі докори та дурні питання про те, чи гурту «NikitА» більше немає, лунають лише через те, що я в бездіяльності. І відбувалось це не з моєї вини, а тому, що так склалось, що команда не знала, що робити далі з проектом. Звільнили учасниць, хтось пішов з колективу, не можуть знайти менеджера», – пригадує вокалістка.

Вона переконана, що така ситуація була певними знаками для неї. Вона відчула, що може «робити це сама».

«Зараз я роблю ставку не лише на кар'єру співачки, як було раніше. Я боялась перестати гарно виглядати, боялась, що колись стану старою та нікому непотрібною. Виходити з зони цих власних страхів – це неймовірне відчуття», – запевняє Дар'я Астаф'єва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 21:38 :08