п'ятниця, 9 лютого, 2018, 16:55 Політика
У ЦВК задоволені пропозиціями та ідеями фахівців, які йдуть в новий склад комісії

Відбулася робоча зустріч голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського з делегацією Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі (БДІПЛ ОБСЄ) на чолі з головою Департаменту з питань виборів БДІПЛ ОБСЄ Александром Шликом.

Як повідомляє прес-служба ЦВК, під час зустрічі сторони обговорили стан імплементації рекомендацій, що містяться у попередніх звітах БДІПЛ за результатами спостереження за виборами в Україні.

Учасники зустрічі також приділили увагу і низці питань, пов’язаних з необхідністю формування нового складу ЦВК та призначенням 13 нових членів Комісії.

Сторони висловили сподівання, що новий склад Комісії продовжить співпрацю з БДІПЛ ОБСЄ, яка успішно розвивається вже більше 20 років. У зв’язку з цим Михайло Охендовський зазначив, що і він, і його колеги уважно проаналізували пропозиції щодо вдосконалення роботи Комісії, які висловлюють кандидати на посади членів Комісії.

«Ми з колегами задоволені тим, що бачення, пропозиції та ідеї фахівців, які можуть колись прийти нам на зміну, майже повністю збігаються з поточними планами роботи Комісії, з тим, що ми вже зробили за останні роки і продовжуємо робити зараз. Це дає надію на збереження найкращих практик в діяльності ЦВК, збереження наступництва в її роботі, – підкреслив голова Комісії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 17:29 :31