п'ятниця, 9 лютого, 2018, 12:28 Львів
У Львові призупинено навчання у 16 школах. Перелік

Станом на зараз у 16 навчальних закладах міста призупинено навчання у зв’язку з відсутністю понад 30% школярів у навчальному закладі.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради.

«Керівництво школи, де показник відсутності дітей сягає понад 30%, повинно звернутися в управління освіти Львівської міської ради з відповідним листом, після чого навчання може бути призупинено. Такі заходи вживають, аби розірвати ланцюг захворюваності», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, до понеділка, 12 лютого, враховуючи клопотання адміністрацій навчальних закладів, навчання призупинено у таких школах: СЗШ № 48, СЗШ № 55, ЛСШ «Надія», НВК ім. В. Стуса, СЗШ І ст. «Джерельце», СЗШ № 70, СЗШ № 24 ім. м. Конопницької (початкова школа), СЗШ № 7, СЗШ «Лідер», ЛНВК «Школи І ст. – гімназії», СЗШ № 78, АШ «Тривіта», СЗШ № 21, СЗШ № 8 (початкова школа), СЗШ № 87. Також до 13 лютого навчання призупинено у школі східних мов та бойових мистецтв «Будокан» № 35.

У цих навчальних закладах будуть підготовлені відповідні накази, в яких для виконання навчальних програм буде передбачено відпрацювання пропущених занять шляхом ущільнення навчального матеріалу, про що поінформують учнів та батьківську громаду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 00:25 :22