Новини » Політика

Сенченко: Вдумайтесь, кримчани, яким на початку війни було 14, зараз ідуть в армію окупанта

ZIK

Чим довше триває міжнародний збройний конфлікт, тим більше ознак внутрішнього з’являється. Країна зараз розділена на дві частини, кожна з яких живе у своєму інформаційному просторі.

На цьому в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) наголосив народний депутат України (V-VII скликань) Андрій Сенченко.

На підконтрольній Україні території Донбасу потребують розмінування 7 тисяч квадратних кілометрів землі. Міжнародні донори готові надати фінансову допомогу задля розмінування цих територій.

«За нашою інформацією, робота над необхідним для цього законом гальмується у комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. Причиною цього є те, що між Міноборони та МВС точиться боротьба з розподіл фінансування цих робіт», – зазначила ведуча проекту Наташа Влащенко.

«Насправді це величезна проблема, адже світова статистика щодо таких конфліктів говорить про те, що рік війни такого масштабу потребує 10 років на гуманітарне розмінування. І, наприклад, в Хорватії досі залишились території, на яких досі не завершилось розмінування», – прокоментував Андрій Сенченко.

Окрім цього він зазначив, що ситуація, коли влада в нашій країні бореться за ресурси, а не за вирішення проблем, це стосується усіх без винятку сфер.

«Я не готовий аналізувати, хто в цій ситуації кому заважає, але те, що це питання стоїть на точці замерзання, це правда. Це так само стосується і питання про облаштування вимушених переселенців та багатьох інших питань», – підкреслив екс-нардеп.

Також він висловив переконання, що чим довше триває міжнародний збройний конфлікт, тим більше з’являється ознак внутрішнього.

«Давайте на секунду вдумаємось. Діти, яким на момент анексії Криму було 14 років, зараз стають повнолітніми. Цих дітей у моєму рідному Криму, порушуючи міжнародні конвенції, призивають в армію країни-агресора, щоб допромити їм голови, які промивали протягом чотирьох років», – наголосив політик.

Більше того він зауважив, що зараз країна, як ніколи розділена. Одна частина людей перебуває в одному інформаційному просторі, а друга – в іншому.

«Тій половині країни промивають мізки щодня, прибивають ненависть до нашої країни. Тому дуже важливо, щоб влада запропонувала формулу припинення такої ситуації», – каже Сенченко.

Loading...