live

Політик: В Україні кількість антикорупціонерів вже перевищує кількість корупціонерів

ZIK

Кількість антикорупційних органів не переходить у якість і не перейде, оскільки борються вони один з одним за сфери впливу, за «потоки», за можливість впливати на процеси, у тому числі, неполітичні процеси.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політик та громадський діяч Дмитро Співак.

Дмитро Співак зауважив, що в Україні складається парадоксальна ситуація, адже кількість антикорупціонерів вже перевищує кількість самих корупціонерів.

«Ці всі антикорупційні органи створені не для того, щоб боротися із корупцією, вони створені для того, щоб її очолити. Тобто, у них зараз там такий міжвідомчий конфлікт – НАБУ проти НАЗК, НАЗК проти ГПУ, ГПУ проти всіх. Тобто, вони там борються за звання головного антикорупціонера країни. Це і є імітаційна боротьба», – заявив гість програми.

Дмитро Співак нагадав, що в Румунії створили один антикорупційний орган, який очолила жінка. Вона за два роки відправила за грати всю політичну верхівку, і боротьбу з корупцією було завершено.

«А у нас ця «мишача метушня». Тих «кришують» із Держдепу, НАБУ їздить туди звітувати, Генпрокуратура – тут… Зараз ми ще одного монстра створили – ДБР, Державне бюро розслідувань. І очолить його людина на прізвище Труба. Чесне слово, це за Фрейдом, у мене таке відчуття, що «труба» буде всій антикорупційній діяльності на території нашої держави», – заявив гість програми.

Дмитро Співак переконаний, що відбуваються «ігри у наперстки», яка триватиме до того часу, поки у перших осіб держави не з’явиться державний підхід і політична воля зламати корупційну систему, яку вони очолюють, «усі ці імітаційні ігри будуть закінчуватися «пшиком».

«Кількість антикорупційних органів, на жаль, не переходить у якість. І не перейде, оскільки борються вони один з одним за сфери впливу, за «потоки», за можливість впливати на процеси, у тому числі, на процеси політичні», – заявив Дмитро Співак.

Нагадаємо, сьогодні директор НАБУ Артем Ситник і керівник САП Назар Холодницький представили звіт про роботу антикорупційних органів за друге півріччя 2017-го.

Читайте також: Соболєв назвав найсильнішого із трьох кандидатів на посаду аудитора НАБУLoading...
Loading...
Loading...