Новини » Суспільство 9 лютого, 2018, 13:00
Наречений не бачив моїх фото, йому їх показали, – Астаф'єва
ZIK
ZIK

Артем Кім став першим чоловіком у житті Даші Астаф'євої, який зміг по-справжньому оцінити її внутрішній світ, а не лише зовнішню красу.

Про це в ефірі проекту «Перші другі з Наташею Влащенко» (щобудня о 23:00 на телеканалі ZIK) розповіла сама співачка та фотомодель Дар'я Астаф'єва.

«Поява Артема в моєму житті дуже мені допомогла. Він перший чоловік, який не запитує, куди я іду, що там робитиму. Нещодавно до нас приходив один знайомий, який запитував у нього, як він може спокійно повз мене ходити, коли у мене такі красиві груди. Мовляв, він не зміг би втриматись, щоб щипнути мене або ще щось», – розповідає співачка.

Натомість, за словами Дар'ї Астаф'євої, у неї з Артемом Кімом значно інші стосунки.

«Для мене дикістю було те, що він не бачив якихось моїх фото, йому їх показали. Я з великою повагою ставлюсь до його благородності так все сприймати», – зізнається фотомодель.

Читайте також: Жінки зліші від безнадії, – Астаф’єва

Проте ще до зустрічі з Артемом у житті Дар'ї було багато інших чоловіків, які бачили її красу, залицялись. Проте вони сприймали її в певному форматі. Натомість Артем Кім, мабуть, став першим чоловіком, якому був цікавим і внутрішній світ вокалістки.

«Це був перший чоловік, про якого мені справді хотілося розповісти іншим. Я не маю на увазі просто хвалитись, що я живу з бізнесменом, як це роблять деякі жінки. Мені хотілося надихнути тих дівчат, які, як і я, довго знаходяться в самотності і не вірять, що є справжні почуття», – переконує Дар'я Астаф'єва.

І хоча багато хто вважає, що щастя любить тишу, вона вважає, що можна бути орієнтиром, який допомагатиме іншим.

Читайте також: Я не могла жити без снодійного та заспокійливого, – Дар'я Астаф'єва

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 08:00 :25