live
Новини » Спорт

У жіночій гандбольній Суперлізі завтра і в суботу зіграють між собою лідери – «Галичанка» і «Карпати»

Після майже двомісячної перерви у гандбольній жіночій Cуперлізі поновлюються матчі регулярного чемпіонату України сезону 2017/2018 років.

І відразу буде гаряче – чинні чемпіонки України, гандболістки львівської «Галичанки», а це, здебільшого, студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури, в двох матчах восьмого туру 9 і 10 лютого в Ужгороді зустрінуться з головним своїм конкурентом у боротьбі за «золото» – місцевими «Карпатами», повідомляє ldufk.edu.ua.

На ці матчі «Галичанка» вирушить практично звичним складом, окрім Олени Косик (проходить реабілітацію після операції) та Марини Савчук, яка продовжить виступи у складі тернопільського «Економ-Універу». Натомість, відновилися від травм Наталія Стрюкова та Мар’яна Маркевич, котрих ми побачимо на ужгородському майданчику.

Отож, «Галичанка» в Ужгороді зіграє таким складом: воротарі – Марія Гладун, Вікторія Салтанюк; польові гравці – Наталія Савчин (капітан), Наталія Воловник, Софія Давидянц, Тетяна Поляк, Марина Коновалова, Анастасія Баранович, Наталія Сабова, Ольга Василяка, Ілона Гайкова, Юлія Головко, Тетяна Череп, Діана Колодійчак, Наталія Стрюкова та Мар’яна Маркевич.

Нагадаємо, що на даний момент у турнірній таблиці «Галичанка» випереджає «Карпати» на сім очок: 1. «Галичанка» (Львів) – 28 очок; 2. «Карпати» (Ужгород) – 21; 3. «Реал» (Миколаїв) – 13; 4. «Дніпрянка» (Херсон) – 12; 5. «Спартак» (Київ) – 10; 6. «Економ-Універ» (Тернопіль) – 0.

 Loading...
Loading...
Loading...