live

Справа Павловського щодо розтрати коштів Міноборони наближається до завершення

Ігор Павловський. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Антикорупційні органи в лютому-березні 2018 завершать розслідування щодо заступника міністра оборони України Ігоря Павловського у справі про закупівлю паливно-мастильних матеріалів для Міноборони і розтрати понад 149 млн грн державних коштів.

Про це повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький на прес-конференції, передає «Громадське».

«Ця справа наближається до свого завершення. Там були продовжені терміни слідства у зв’язку з необхідністю проведення необхідних додаткових експертиз. Статус генерала Павловського «підозрюваний». Ви знаєте, що запобіжний захід йому було змінено судом, але на процесуальний статус жодним чином це не вплинуло», – сказав він.

«Ця справа у нас, скажу відверто, в пріоритеті на завершення в лютому-початку березня», – додав він.

11 жовтня детективи НАБУ затримали чотирьох осіб у справі про корупційні схеми із закупівлею палива для армії.

Двом високопосадовцям Міністерства оборони вручили підозру – Ігорові Павловському і директору Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Володимирові Гулєвичу.

За інформацією НАБУ, чиновники Міноборони завдали Україні збитків майже на 150 мільйонів гривень через корупційні схеми із закупівлею палива для армії.

Міністр оборони Степан Полторак переконаний, що його заступник Ігор Павловський повинен нести відповідальність у разі, якщо в суді доведуть його причетність до розтрати понад 149 мільйонів гривень бюджетних коштів. Однак Павловського вирішили не відсторонювати з посади.

Loading...
Loading...
Loading...